O Nas

Agencja Pracy Megastaff Polska Sp. z o.o. o wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 28727, specjalizująca się w świadczeniu usług w zakresie rekrutacji. kompleksowej obsługi zatrudnienia pracowników oraz legalizacji pobytu cudzoziemców. Misją naszej firmy jest tworzenie innowacyjnych, komfortowych usług i rozwiązań z zakresu outsourcingu pracowniczego oraz stałej rekrutacji. Proponujemy pracowników z Polski, Ukrainy, Gruzji oraz krajów azjatyckich. Dostarczamy pracowników zarówno wyższego, jak i niższego szczebla.

Oferta naszej firmy skierowana jest przede do przedsiębiorców chcących w szybki oraz bezproblemowy sposób wywiązać się ze swoich zamówień jednocześnie ograniczając koszty związane z procesem rekrutacji i utrzymaniem pracowników w swoim przedsiębiorstwie.

Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu pośrednictwa pracy oraz zatrudniania pracowników tymczasowych dla większości branż w Polsce. Dzięki naszym wykwalifikowanym oraz doświadczonym pracownikom zapewniamy wykonanie usługi w szybki oraz profesjonalny sposób.

  1. Przed rozpoczęciem współpracy nasi specjaliści zapoznają się ze strukturą organizacyjną oraz potrzebami Klienta dobierając najbardziej efektywną drogę realizacji usługi, selekcjonując jednocześnie najlepszych pracowników zgodnie z wymaganiami Klienta.
  2. Czas pracy pracownika oraz zakres obowiązków ustalany jest w oparciu o wymagania pracodawcy.
  3. Dbamy o wszelkie kwestie formalne – legalizację pobytu, dokumentacje kadrową pracownika, naliczanie i wypłatę wynagrodzeń.
  4. Zapewniamy bazę noclegową dla pracowników

Współpracując z Megastaff Polska zyskujesz:

  • gwarancję legalnego zatrudnienia obcokrajowców;
  • kompleksową opiekę koordynatora (język polski, ukraiński, rosyjski, angielski i niemiecki);
  • stały kontakt pomiędzy Agencją, pracownikiem, a Klientem;
  • stały monitoring oddelegowanych pracowników przez naszych koordynatorów.

Pin It on Pinterest